محل تبلیغات شما
سلام دوستان تو نظر همه اومده بود آپ قبلیم دلگیره غمگینه این آپ برعکس خیلی خنده داره اینو من با تحریف آپ آرنیکا (سیر تکاملیدختران ) نوشتم بخونید و نظر یادتون نره منتظرم تا بگید چطوریه

شاید این آغازی باشه

سال 1200 :

در باز میشه پدر ، عمو ، دختر عمو و عاقد وارد خونه میشن پسرم بیا اینم زنت دیگه 15 سالت تموم شد دختر عموتم 9 سالشو تموم کرد

پسر : آه پدر من اونو دوست ندارم خواهرشو دوست دارم

پدر : چی میخوای رو حرف من حرف بزنی تازه میخوای با دختری که فقط ازت 1سال کوچیکتره ازدواج کنی و .

اونا ازدواج میکنن اما خواهره روز ازدواج دغ میکنه

زنه (همون 10سالهه) یک سال بعد و پسره 2سال بعد هیچ کسم ککش نمیگزه

سال 1250:

مادر وقتی از چشمه آب میاوردم چارقد باز شد موهاش چقدر سیاه بود مثل پر کلاغ

پدر: چی ایوای مادر مرده موهای دختر نامحرمو دیدی بریم تا برات عقدش کنم تا عذاب این دنیا و اون دنیا شما هارو نگیره

پسر : نه نه نه من دوستش ندارم .

بله بعد از اون دختره آقا پسره 7تا زن دیگه هم میگیره و 6تا قبلی رو درد زن بارگی پسره میکشه

خودم : خاک تو سرت تو گورت تو .یکی بگیر ولی دل بخواه بگیر

سال 1300:

پسر : مادر من دیگه 20سالمه دیروز که رفتیم خونه ی حاج

اسم اول

اسم دوم   

اسم پدر

اسم پدر بزرگ                               

دخترش رو دیدم زیبا بود میری خاستگاری

پدر : ای وای خانم بچه ها چقدر رو پیدا کردن زمون ما (همون 100سال پیش : خودشو نمیگه ها پدرشو میگه )

پدر و مادرمون دست یکی رو میگرفتن میاوردن خونه می گفتن از امروز این زنته اما حالا چی .

سال 1350:

پسر : مادر فرش فروشه که تو اول خیابون مغازه داره دخترش از فرنگ بر گشته خیلی خوشگل و خوش اندامه واسم میری خاستگاری

پدر : ای وای خدای من منو بکش کار به جایی رسیده که دختر فرنگ دیده ، دختر خراب ، دختر بد و. رو من بیارم عروسم کنم

پدر یک دست شمشیر فولادی و دست دیگه تفنگ ژ3 پسررررررررر کجایی مکشمتتتتتت

سال 1380:

پسر همراه با یه دختر با وضع و جسمانی و پوششی نامناسب به همراه بدرقه ی پلیس وارد خونه میشن

مادر و پدر : این کیه  پسر : عروستونه دیگه باهم رفتیم خونشون یکی به پلیس خبر داد و .

پدر : طلاقش بده

پسر : پدر 1360 تا سکه داری بده طلاقش بدم در ضمن من دیگه 30سالمه باید زن بگیرم یا نه .

سال 1400:

پسر 60 ساله پدر 110 ساله پسرم کی ازدواج میکنی دیگه 60 سالته

پسر : پدر من هنوز جونم میخوام با دختر های زیادی رابطه داشته باشم ازدواج منو محدود میکنه

پدر : ای پدر چی میگی می خوای اجاق من کور بشه

پسر پدر نگران اجاقت نباش داداشم داره مدرسه ی اجاقتو میسازه با این که 30 سالشه 6 تا بچه از 15 تا زن داره شناسنامش 2تا کاغذ A2پیوست داره من نمیخوام بچه داشته باشم کنترل میکنم اما اون .

برید حالشو ببرید

این آپم فقط مال شماست که گفتید آپ قبلیم غمگینه

سیر تکاملی پسرها از سال 1200تا1400

تا شقایق هست زندگی باید کرد؟؟؟

پدر ,دختر ,سال ,رو ,تو ,مادر ,پدر ای ,، دختر ,پدر چی ,میری خاستگاری ,خاستگاری پدر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترانه های کوچک غربت فنون مشاوره فرش و مبل