محل تبلیغات شما

تا شقایق هست زندگی باید کرد

اما .

اما اگر شقایق نباشد چه باید کرد

چه شقایق باشه چه نباشه زندگی میگذره اما زندگی با زندگی فرق داره یکی زندگیه که براش می دوی و به طرفش میری و اون یکی زندگیه که از طرفش میری و از سویش می دوی .

فرق ندارن!!!؟؟؟

فرق نداره که یکی هیچ غمی رو حس نکنه و اونقدر تو شادی باشه که معنی شادی رو ندونه یعنی چی و وقتی بهش بگی بابام شادی یعنی تموم لحظات عمر تو بگه پس اونوقت من همیشه شادم و واسه من معنی نداره

و اون یکی مثل من اونقدر تو غم و غصه باشه که معنی شادی رو فراموش کرده باشه اونم از نوع ((ابدی))

شاید مورد اولی برای یه بار اولی هم که شده توغم بیفته و بعد ازاون معنی شادی رو حس کنه اما ما که دیگه آخر هر چی غمیم دیگه واسه ما غمو شادی فرق نداره

ما یه مثلی داریم که معنی کلمه به کلمه فارسی اون یه چیزی تو همین مایه هاست

((سیه بخت اگه بالای کوه هم بره کوه ها رو مه میگیره ))

اما یه چیزی بهتر از این تو زبون فارسی هست که میگه :

(( بد بخت اگر آیینه ی دهر هم بسازد یا سقف فروریزد یا آیینه شکند))

واقعا هم بد بخت . بدبخت به دنیا میاد تو خونه و خونواده هم بدبخته تو جامعه هم بدبخته و بالاخره تو گورشم بدبخته

نمی گم بدبختم چون بدبخت به دنیا نیومدم اما تا اون چیزی فاصله ندارم آخه یعنی چی که همش همه جا من بد بیارم اگه از مدار بین مریخ و مشتری یه سنگ جدا بشه از بین هفت میلیارد و اندی آدم درست میاد میخوره به سر من آخه چرا !!!؟؟؟

((ز آسمان هر سنگ بیداری که آمد بر زمین

کرد بخت بد مددکاران بر سبوی من رسید))

آخه چرا روی هر برگ تقویم من یک نوار سیاه نشانه ی غم هست نمی دونم که چرا تموم روزهام روزه عذابه تمام شبهام شب هجرانه تموم سالهام سال فراقه تموم دردام درد یه یاره و .

حالا خودتون قضاوت کنید من با شقایق زندگی میکنم یا این که بدون شقایق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیر تکاملی پسرها از سال 1200تا1400

تا شقایق هست زندگی باید کرد؟؟؟

تو ,هم ,یه ,زندگی ,شادی ,رو ,معنی شادی ,شادی رو ,که معنی ,طرفش میری ,میری و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز مشاوره وخدمات روانشناختی فتاح